KSeF Krajowym Systemem e-Faktur

Programy InsERT gotowe na KSeF

CANAL+

  • Zapraszamy do kontaktu przy wdrożeniu KSeF w Firmie

Krajowy System e-Faktur to ogólnopolski system informatyczny służący do wystawiania, przechowywania i wysyłania e-Faktur (inaczej faktury ustrukturyzowane). Od 1 lipca 2024 roku platforma stanie się obowiązkowa dla wszystkich podatników, co oznacza, że każda faktura będzie musiała zostać przesłana przez KSeF, aby uzyskać moc prawną. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby przygotować swoją firmę na nadchodzący standard. Systemy InsERT są na bieżąco dostosowywane do informacji napływających z Ministerstwa Finansów i spełniają wszystkie wymogi związane z obowiązkowym użytkowaniem Krajowego Systemu e-Faktur.

 

ZAREZERWUJ TERMIN WDROŻENIA KSeF –

Tel.+48 795-800-877

Tel. +48 794-000-794

Obsługuj KSeF z Portfelem InsERT

Portfel InsERT i InsPunkty

 

Poznaj system płatności, dzięki któremu obsłużysz KSeF w programach InsERT. Gromadź InsPunkty (wewnętrzną walutę płatności) i wykorzystuj je do wysyłania i odbierania dokumentów z Krajowego Systemu e-Faktur.

Jak działa Portfel InsERT

 

Sprawdź, jak długo ważny będzie Twój Portfel InsERT. Przekonaj się, ile bezpłatnych InsPunktów otrzymasz w ramach Abonamentów do programów InsERT oraz Abonamentów na dodatkowe stanowiska, pracowników lub podmioty.

InsPunkty a KSeF

 

Zobacz, na jakich zasadach przebiega obsługa Krajowego Systemu e-Faktur w programach InsERT nexo PRO, InsERT nexo oraz InsERT GT z wykorzystaniem InsPunktów zgromadzonych w Portfelu InsERT.

Cennik paczek InsPunktów

 

Sprawdź dostępne pakiety InsPunktów i ich ceny. Będziesz je mógł nabyć samodzielnie lub poprzez Partnera InsERT po wykorzystaniu bezpłatnej puli InsPunktów otrzymanej w ramach Abonamentów.