Net Międzyrzecz Podpis elektroniczny w 30 minut - dojazd do klienta

  • Home
  • Podpis elektroniczny

Najpopularniejszy podpis elektroniczny w Polsce

Certum by ASSECO

CERTUM

Podpisywanie aplikacją mobilną

Podpisywanie kartą i czytnikiem

Zastosowanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego Certum

Wygodne i bezpieczne podpisywanie dokumentów

Kwalifikowany podpis elektroniczny Certum służy do cyfrowego podpisywania dokumentów. Wywołuje takie same skutki prawne jak tradycyjny, odręczny podpis. Jest dostępny w dwóch wariantach: zapisany na karcie umieszczanej w czytniku oraz w opcji chmurowej. Obie formy są akceptowane przez wszystkie kluczowe systemy administracji publicznej. Pomożemy Ci dobrać wersję dopasowaną do Twoich potrzeb. Podpis elektroniczny oszczędza Twój czas, zwiększa bezpieczeństwo i jest niemożliwy do podrobienia. Tradycyjny podpis nie daje takiej gwarancji i jest znacznie mniej bezpieczny.

Sprawne zarządzanie w erze cyfryzacji

Kwalifikowany podpis elektroniczny znajduje szerokie zastosowanie w świecie biznesu. Ułatwia, przyspiesza i porządkuje procesy rekrutacyjne, zawieranie umów B2B/B2C oraz prowadzenie dokumentacji firmowej. Wykorzystując bezpieczny podpis elektroniczny, można podpisać plik dokumentów, w tym: faktury elektroniczne, pisma procesowe w sądowym postępowaniu upominawczym, e-deklaracje podatkowe i wiele więcej.

Efektywna firma w erze cyfryzacji

Podpis elektroniczny Certum usprawni Twoją komunikację z administracją publiczną, dostawcami i klientami. Podpiszesz deklarację ZUS i Jednolity Plik Kontrolny, wyślesz sprawozdanie finansowe na platformie e-KRS i Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Podpis elektroniczny Certum to wygodne, pewne i w pełni bezpieczne rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze Twojej firmy.

Łatwiejsze życie w erze cyfryzacji

Kwalifikowany podpis elektroniczny Certum to uniwersalne rozwiązanie, które ułatwia codzienne życie. Dzięki niemu nie musisz tracić czasu na wizyty w urzędach i na poczcie. Możesz użyć e-podpisu Certum, gdy wysyłasz pismo na platformie ePUAP lub składasz wniosek o świadczenie społeczne w systemie Emp@tia. Możesz również przesyłać e-deklaracje do urzędu skarbowego i wnioskować online o zaświadczenie o niekaralności. Z podpisem elektronicznym Certum zrobisz to szybciej, wygodniej i bezpieczniej, a zaoszczędzony czas wykorzystasz tak, jak lubisz.

Podpisuj dokumenty w aplikacji mobilnej lub kartą i czytnikiem

CERTUM

CERTUM

Tel.  (w godz. 9-17) +48 95-742-02-33

Testimonial

Chcesz szybko uzyskać podpis elektroniczny?
Certyfikat kwalifikowany do podpisu elektronicznego u nas max. w 30 minut 

RÓWNIEŻ Z DOJAZDEM DO KLIENTA – DZWOŃ +48 794-000-794

ZAKRES USŁUG:

-Uzyskanie podpisu elektronicznego
-Odnowienia certyfikatów
-Wymiana karty, wymiana czytnika
-Potwierdzenie tożsamości
-Szkolenie z obsługi
-Instalacja na komputerze klienta
-Dojazd do klienta Międzyrzecz i okolice- gratis / Poza Międzyrzeczem 1zł/km + 23% VAT